Gastro+ ZÁBLATIE

AdresaPod Sokolice 6575, Trenčín
Telefón0915 992 645

Aktuálna AKCIA

Sledujte náš Facebook a dozviete sa viac: https://www.facebook.com/gastroplustn

 

Otváracie hodiny

 

Pondelok:
10:00 – 13:00
Utorok:
10:00 – 13:00
Streda:
10:00 – 13:00
Štvrtok:
10:00 – 13:00
Piatok:
10:00 – 13:00
Sobota:
Len Catering
Nedeľa
Len Catering

 

Popis

Spoločnosť Gastro+ pre vás každý pracovný deň pripravuje chutné stravovanie. Denné menu si môžete vychutnať od 10:00 do 13:00 v štýlových priestoroch jedálne SADka alebo si jedlo do firmy objednať prostredníctvom kuchyne ZÁBLATIE.

Základom pre obe prevádzky sú kvalitné lokálne potraviny. Záleží nám na tom, aby každý zákazník bol spokojný, preto denne ponúkame mäsové, ale aj vegetariánske a vegánske pokrmy. 

Našu kuchyňu v ZÁBLATÍ odporúčame predovšetkým firmám. Počas pracovných dní zabezpečíme dovoz kvalitného jedla až priamo k vám. Minimálny odber obedov je 20 kusov, ale veľmi radi sa s vami stretneme osobne a preberieme všetky možnosti. Jedlo Vám zabalíme buď do ekologických obalov, ktoré sú úplne rozložiteľné alebo do klasického polystyrénového obalu. Výber je na vás. Pravidelným stravníkom poskytujeme výhodné zľavy. Základom pre rozvoz ZÁBLATIE sú kvalitné lokálne potraviny.

Jedáleň SADKA vás okúzli výnimočnými a štýlovými priestormi. Pridáme k tomu kulinársky zážitok a už nikdy nebudete musieť rozmýšľať, kam ísť na obed. Zo širokej ponuky jedál si vyberie naozaj každý. Navyše u nás môžete zorganizovať rôzne firemné akcie alebo narodeninové večierky až pre 80 ľudí. Radi pre vás pripravíme catering na mieru podľa vašich individuálnych želaní.

Poznámka

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na gastro trhu už viac ako 20 rokov. Cieľom spoločnosti Gastro+ je poskytnúť tú najlepšiu stravu obohatenú o kvalitné služby na mieru. Snažíme sa kombinovať dlhoročné skúsenosti s aktuálnymi trendami. Vyznačujeme sa modernými priestormi, odoberaním surovín od lokálnych dodávateľov, či používaním ekologických obalov. Novinkou u nás je sezónne stravovanie. Naše menu každý týždeň obohatíme o zdravé pokrmy zo sezónnej zeleniny.

 

Pôsobíme v troch oblastiach : jedáleň SADka, rozvoz pre firmy ZÁBLATIE a catering na mieru.

 

 

Obrázky